Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 56

Wątek: Poszukiwacz młodych talentów

Senior
    Przegląda
    Bdg

Poszukiwacz młodych talentów

W tym sezonie weszły zmiany poszukiwacza talentów
    1.Czy jego szkolenia dalej będą bezpłatne bo w rozpisce były wszystkie koszta -Brak-
    2.Czy moi aktualni juniorzy [15 letni] mają wszyscy od 1-2 gwiazdek czy są jeszcze na starych zasadach (losowo do 5)?
    3.Czy liga ma znaczenie w długości poszukiwania talentów? bo rozumiem że szybkość szkolenia jest cały czas zależna od ligi?
    Chyba tyle, bo nie zagłebiałem się dalej tylko wysłałem szybko na szkolenie
    zainteresowało mnie w opisie jakieś transfery juniorów, ale jeszcze musze to sprawdzić.

Board-Admin Awatar sniki26
    Cytat Zamieszczone przez NeverBeenKissed Zobacz posta
    W tym sezonie weszły zmiany poszukiwacza talentów
    1.Czy jego szkolenia dalej będą bezpłatne bo w rozpisce były wszystkie koszta -Brak-
    2.Czy moi aktualni juniorzy [15 letni] mają wszyscy od 1-2 gwiazdek czy są jeszcze na starych zasadach (losowo do 5)?
    3.Czy liga ma znaczenie w długości poszukiwania talentów? bo rozumiem że szybkość szkolenia jest cały czas zależna od ligi?
    Chyba tyle, bo nie zagłebiałem się dalej tylko wysłałem szybko na szkolenie
    zainteresowało mnie w opisie jakieś transfery juniorów, ale jeszcze musze to sprawdzić.
    1.szkolenie z tego co się dowiedziałem jest bezpłatne tylko możesz za kixx zmniejszyć czas oczekiwania na wyższy poziom skauta
    2.juniorzy których nie wyszukał skaut tylko z tzw.przydziału są losowo dobierani jeśli chodzi o talent jak zwykle można go sprawdzić poprzez rozmowę za kixx dopiero skaut na określonym poziomie gwarantuje poziom juniora jaki zlecisz w wyszukiwaniu.
    3.W długości wyszukiwania talentu liga nie ma znaczenie szybkość szkolenia tak jak napisałeś zależna od poziomu drużyny i ligi bez zmian.

Tez wysłałem skauta na pierwszy etap bez kixx czas 15 godzin ale na następnych drastycznie się zwiększa .
    Jak coś więcej się dowiem o tej opcji napisze.

Senior
    Przegląda
    Bdg
    W pomocy jest napisane:

...W trakcie sezonu miejsca dla 15-latków mogą się zwolnić, czy to przez odrzucenie słabszych młodzików, transfery, czy też rozbudowę obozów dla młodzików. Wówczas możesz uzupełnić szeregi młodzików z pomocą poszukiwacza młodych talentów....

O co chodzi z transferem w opisie?
    jest to przejście z aktualnego przedzioału wiekowego do wyższego?

Cytat Zamieszczone przez NeverBeenKissed Zobacz posta
    W pomocy jest napisane:

...W trakcie sezonu miejsca dla 15-latków mogą się zwolnić, czy to przez odrzucenie słabszych młodzików, transfery, czy też rozbudowę obozów dla młodzików. Wówczas możesz uzupełnić szeregi młodzików z pomocą poszukiwacza młodych talentów....

O co chodzi z transferem w opisie?
    jest to przejście z aktualnego przedzioału wiekowego do wyższego?
    Transfer jest tutaj rozumiany jako przejście z juniorów do drużyny seniorów młodzik w trakcie sezonu już jest gotowy i chce podpisać kontrakt z twoim klubem

Senior
    Przegląda
    Bdg
    15 latka nie moge przenieść

Tak ale możesz wywalić tych którzy się nie rozwijają i poprzez skauta uzupełnić miejsce nowymi 15 latkami.

Młodzik
    Przegląda
    Redditch
    Poprzez zmiane poszukiwacza mlodych talentow bedzie teraz mniej dobrych zawodnikow na rynku, chyba ze beda ludzie placic kixxami. Ponad 400h na znalezienie "talentu" to troszke przesada. "Pewniaka" bede mial dopiero w polowie sezonu. Drugi jak dobrze pojdzie przyjdzie prawie jako 16stolatek. No chyba ze z flaszki zrezygnuje i kixxy kupie :P

Senior
    Przegląda
    Bdg
    zaczniesz szukać w 17 kolejce i na poczatek sezonu masz 100% dobrego zawodnika

Menadżer Awatar dr.puniszman
    Przegląda
    Legnica
    ja jeszcze z wyszukiwawcza talentów nie korzystałem i jakoś daje radę na sezon mam zawsze min jednego 5lvl`owca, a mam 3 poziomy rozbudowaną szkółkę wiec jest ok

Wysłane z mojej noki 3310 za pomocą SMS`A

Senior
    Przegląda
    Bdg
    Właściwie to jest dodatkowa opcja i co sezon mają przychodzić standardowo nowi juniorzy jak było dotychczas.

Początkujący Awatar 4r3k
    Z tym że mają co sezon przychodzic nowi juniorzy nie byłbym taki pewny. Cytat z pomocy w zakladce szkolenie juniorów:

Łowca młodych talentów
    Z każdą zmianą sezonu otrzymujesz automatycznie jednego, 15-letniego młodzika, a pozostali zawodnicy stają się starsi o rok.

Menadżer Awatar dr.puniszman
    Przegląda
    Legnica
    Cytat Zamieszczone przez 4r3k Zobacz posta
    Z tym że mają co sezon przychodzic nowi juniorzy nie byłbym taki pewny. Cytat z pomocy w zakladce szkolenie juniorów:
    jak tak bedzie to mega poraszka bo mam na przedostatni lvl rozbudowane szkoleniw juniorow

Wysłane z mojej noki 3310 za pomocą SMS`A

Weź teraz wysyłaj skauta na szkolenia koszt tego zero tylko długo się czeka na poszczególne etapy ale można to za kixx zmniejszyć.

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Szkoda ze gra idzie z każdym "polepszeniem" ku Kixx´om...Jak się nie używa kixx to szkolenie skauta na poziom 5+ nie ma sensu.
    Z tego co czytałem to miało być tak ze jak chce szukać młodzika na jakąś dana pozycje/narodowość to trzeba do tego kixx...a tu się okazuje ze nawet jak szukam ogólnie to nie mogę bo trzeba kixx

To nie prawda poczytaj dokładnie jak szukasz ogólnie to jest za darmo .

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Cytat Zamieszczone przez sniki26 Zobacz posta
    To nie prawda poczytaj dokładnie jak szukasz ogólnie to jest za darmo .
    Ale ja już nie muszę czytać...ja już się przekonałem w praktyce
    Mam skauta na poz. 3 i chce szukać młodego i nie mogę bo trzeba kixx

jak masz ustawione na ( obojętnie ) czyli nie wybierasz określonej pozycji co na tym poziomie jest możliwe nie bierze kixx ,jak wybierasz określoną pozycje na jakiej ma grac junior koszt 300 kixx.

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Cytat Zamieszczone przez sniki26 Zobacz posta
    jak masz ustawione na ( obojętnie ) czyli nie wybierasz określonej pozycji co na tym poziomie jest możliwe nie bierze kixx ,jak wybierasz określoną pozycje na jakiej ma grac junior koszt 300 kixx.

Poziom skauta:3 gwiazdki
    Pozycja: Obojętna
    Narodowość: Nie da rady(dopiero od poz. 4+)
    Czas trwania: 4 Dni

KOSZT: 300 KIXX

Bez wybory pozycji
    junior.jpg

Druga z wyborem pozycji
    junior 1.jpg

Nawet dla sprawdzenia zleciłem poszukiwanie bez kixx i wszystko jest ok można skrócić czas oczekiwania za 140 kixx.
    Opcja jest całkowicie darmowa nawet nie popiera pieniędzy z konta jak poprzednio za wyszukanie zawodnika.
    Jak masz inaczej daj screen ekranu czy w opcji obojętnie u ciebie jest napisane 300 kixx może to jest błąd.
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 11.09.2013 o 20:25

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Talenty.png

Jak kliknę na drugiego i potem znowu na trzeciego skauta to niby jest żeby szukać ale nic się nie dzieje i jak wejdę znów to jest ja u góry na zdjęciu.

talenty 2.png

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów