Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Wypowiedzi na temat nowej zmiany widoku całej drużyny przy transferach.

Board-Admin Awatar sniki26

Wypowiedzi na temat nowej zmiany widoku całej drużyny przy transferach.

Witam czekamy na wasze opinie czy pasuje wam taka zmiana czy wolicie starą wersje z przewijaniem ?
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 21.08.2013 o 10:20

Senior
    Przegląda
    Bdg

Kciuk do góry

Jak dla mnie bardzo trafna zmiana, wszystko jest teraz przejrzyste, ja mam mało zawodników, ciekawe jak się zapatrują na to osoby z większą listą.

Junior
    Przegląda
    Gdzieś w górach
    Wszystko fajnie ale ciekawe właśnie jak ktoś ma ponad 20 luda? i tak pewnie musi przewijać ale to jego problem jak ma tylu zawodników

Menadżer Awatar eMPi
    Zmiana zdecydowanie na plus, nie jest to jakis wielki przelom, ale na pewno daje lepszy przeglad sytuacji przy naszych ofertach.
    Cytat Zamieszczone przez Paulusik Zobacz posta
    Wszystko fajnie ale ciekawe właśnie jak ktoś ma ponad 20 luda? i tak pewnie musi przewijać ale to jego problem jak ma tylu zawodników
    Niekiedy warto miec 20kilku zawodnikow, szczegolnie jak jest wyrownana walka w lidze o pierwsze 2 miejsca czy o utrzymania lub/i grasz dlugo w pucharze ofm i pucharze swiata, wtedy masz pierwsza 11 na lige i puchary a druga na mecze towarzyskie i w razie ewnetualnych kartkek/kontuzji zeby uzupelnic 1szy sklad czy sprzedac z zyskiem,
    albo np dla managerow poczatkujacych dodatkowych 7-8 zawodnikow poz 1, zeby grac towarzyskie na wyjezdzie za 20-30k,
    Istnieja tez kluby-farmy, tzn manager sobie umysli zatrudnic np dodatkowych bramkarzy i dzieki szybkiemu treningowi 50 pt/dzien oraz wystawianiu ich w towarzyskich zarobic na nich przy sprzedazy, taktyka dziala z innymi pozycjami rowniez, ale glowny warunek to duzy popyt na dana pozycje, aktualnie u nas ceny niskie, popytu brak, ale moze sie to wkrotce zmienic.

Teraz przy malych progach PA z 11-13 zawodnikami jeszcze tego tak nie odczuwamy, ale po zmianie trzeba bedzie juz od 17-18 roku zycia trenowac juniorow w meczach towarzyskich, zeby dobijali na 15-19k PA po 30tce.
    Zamiast tego mozna zawsze wydawac 2,5-10 baniek jak na niemieckim nowym serwerze(top100 transferow z ostatniego dnia, najlepsi juniorzy wiek 17 poziom 5 cena nawet 6 mln) albo 9-70 banieczek jak na starym niemieckim(top100 transferow ostatniego dnia, najlepsi juniorzy wiek 17 poziom 5 cena nawet 12 mln).
    PL DE.2
    DE.1

Mi też się bardziej podoba ta nowa wersja

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów