Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: kasa za utrzymanie czy jednak nie

kasa za utrzymanie czy jednak nie

gram na niemieckim serwerze, ale mam pytanie odnośnie spadku. Gram obecnie w najniższej klasie rozgrywkowej Landklasse ale mam dość mocnych przeciwników w tym sezonie poziom drużyny mam 4 od końca a są drużyny z poziomami 100-150. I teraz czy podpisując sponsora patrzeć mam na kase za utrzymanie. Bo nie wiem jak traktowane jest zajęcie miejsc 15-18 a niższej ligi już nie ma.
    Jeżeli kase dostane za utrzymanie mimo "spadku" to biorę LEONa a jeżeli spadek to spadek i kasy nie zobacze to R.COCTE

Menadżer Awatar eMPi
    Premia za utrzymanie to tak naprawde premia za zajecie miejsca powyzej 15, czyli 14 lub wyzej, jesli bedziesz na 15 lub nizej to niestety tej premii nie dostaniesz.
    Dla pewnosci sprawdz czy sa tam jakies druzyny nieaktywne, i kiedy im sie koncza kontrakty z zawodnikami, jesli tak, to ich przeskoczysz a jak nie to trudno, trzeba wziac najgorszego sponsora i przyjac niby-spadek na klate.

Od razu uprzedzajac kolejne pytania dodam, ze z premia za awans jest podobnie, tzn w rzeczywistosci to premia za zajecie dwoch pierwszych miejsc w lidze, i tylko nich, niezaleznie czy awansujesz, jesli zajales 3 lub nizsze miejsce premii za awans nie bedzie, mimo ze czasem wlasnie mozesz awansowac ze sporo nizszego miejsca niz 2 pierwsze, szczegolnie w nizszych ligach.
    PL DE.2
    DE.1

mam 2 zerowe drużyny i 4 które mają po 11 zawodników poziomy 50-80 i stadiony po 400 miejsc, mój poziom do 44, ostatnie logowania mieli w przedziale 5-10 kolejek temu, mogę liczyć ze to są przypadkowi gracze i przyjmę taką opcję i podpisze LEONa
    dziękuję eMPi

Menadżer Awatar eMPi
    Przypatrz sie kontraktom w tych 4 druzynach nieaktywnych, jak zostalo im z 15 lub mniej kolejek do konca i po ich ukonczeniu beda mieli 6 lub mniej zawodnikow, to masz spokojne utrzymanie bo wygrasz na nich +3 pkt od kazdej za walkower, a oni ze soba co najwyzej +1 za remis.
    Dodatkowo na tak niskich poziomach i zazartej walce o utrzymanie dobrze jest miec bramkarza i napadziora troszke silniejszego niz reszta zespolu, polecam obu na poz 6 moga byc nawet starsi, bo mlodzi na niemieckim sporo kosztuja i powinno byc dobrze
    Ostatnio edytowane przez eMPi ; 15.08.2013 o 07:51
    PL DE.2
    DE.1

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów