Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Jeden jedyny błąd który zniszczył mi cała karierę...

Początkujący

Jeden jedyny błąd który zniszczył mi cała karierę...

Witam. Nie wiedziałem gdzie to napisać więc napisałem tutaj. Mam nadzieję, że dobrze jeżeli nie to przepraszam :<. Moim problemem jest zawodnik a dokładnie niedawno zakupiony przeze mnie prawy obrońca z poziomem 17 kiedy moja drużyna ma poziom (siłę) 62, więc taki zawodnik jest dla mnie "za dobry". Nie chodzi nawet o to jak gra bo nie gra dobrze ani słabo, lecz chodzi tu o jego pensję. Jednak na wstępie chciałbym zaznaczyć, że swoją przygodę z OFM zacząłem niedawno, bowiem zdążyłem zagrać kilka-kilkanaście meczów w poprzednim sezonie. Kiedy się dowiedziałem, że mając drużynę (32) będę w lidze z innymi drużynami w granicach 50-110 trochę się przeraziłem dlatego też zacząłem szukać wzmocnień na rynku transferowym. Z początku się cieszyłem z zakupu tego obrońcy bo zakupiłem go za jakies 2000zł (jak nie mniej) jednak z czasem kiedy jego pensja (gaża) zaczęła mnie poważnie obciążać stałem się bankrutem . Aktualnie na koncie mam -152tyś. Zawodnika tego nie mogę zwolnić, ani sprzedać bo dopiero do mnie przyszedł. Pozostało mi tylko patrzeć jak z dnia na dzień mój debet się zwiększa... Prawdę mówiąc w lidze nie idzie mi najgorzej bo utrzymuję się na 7-9 pozycji, a gram z drużynami 2x silniejszymi ode mnie, ale nic nie mogę zrobić. Wysokość gaży jaką płacę zawodnikom to 76 139zł, a sam ten obrońca żre 62 071zł .... także chyba nie pozostaje mi nic innego niż usunięcie konta i rozpoczęcia przygody od nowa czego mi się zbytnio nie chce. Chyba, że jest jakiś jeszcze dla mnie ratunek, dlatego pomyślałem, że przedstawie wam mój problem. Jeżeli wiecie co mogę zrobić, zeby jakoś wyjśc z tego długu to prosiłbym abyście napisali w tym temacie. ...

PS. Dodam, że temu zawodnikowi zostało 17 kontraktu.

nigdy nie byłem w "sytuacji debetowej" ale prawdopodobnie zwolnić go możesz (odpłatnie) i najlepiej zrób to natychmiast, a poniesiesz połowę kosztów - co prawda chwilowo zadłużysz się jeszcze bardziej, ale później będzie już tylko lepiej ...
    awans do bardzo silnej ligi to nie dramat, to kwestia wyboru sponsora, jeśli szacujesz że się utrzymasz to wybierasz tego z największą pulą za utrzymanie w zależności od szacunku ile meczy wygrasz, a jeśli spadniesz to takiego który płaci najlepiej za każdy twój występ

Menadżer Awatar eMPi
    Cytat Zamieszczone przez kubixu Zobacz posta
    .... także chyba nie pozostaje mi nic innego niż usunięcie konta i rozpoczęcia przygody od nowa czego mi się zbytnio nie chce. Chyba, że jest jakiś jeszcze dla mnie ratunek, dlatego pomyślałem, że przedstawie wam mój problem. Jeżeli wiecie co mogę zrobić, zeby jakoś wyjśc z tego długu to prosiłbym abyście napisali w tym temacie. ...

PS. Dodam, że temu zawodnikowi zostało 17 kontraktu.
    Z mojej strony to masz tylko 2 wyjscia, jesli grasz dlugo i masz juz stadion chociaz troche rozbudowany, to zwolnic go jak najszybciej.
    Jesli dopiero zaczynasz i masz maly stadion, tzn nic nie rozbudowywales go jeszcze, a dodatkowo konto na minusie, to bez zalu powinienes zaczac od nowa, jest taka opcja w profilu o porzuceniu obecnego klubu, do tego zdaje sie jeszcze trzeba powiadomic support o nowym klubie i to tyle.
    PL DE.2
    DE.1

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Fakt :

Zawodnika nie idzie zwolnic w tym samym sezonie co sie go zatrudnilo .62 071*17=1.055.207 tyle zaplacisz mu do konca sezonu wynagrodzenia

W jakiej lidze grasz ? Jezeli w polskiej to porzuc druzyne i zaczynij od nowa,a jak w innej to graj dalej i postaraj sie przez dwa nastepne sezony wyjsc z dlugow .Czytaj Forum ,czytaj Forum ,czytaj Forum ,inwestuj w stadion w miejsca tylko siedzace z zadaszeniem ,czytaj Forum.inwestuj w Stadion.

http://forum.onlinefootballmanager.p...ch-i-nie-tylko
    http://forum.onlinefootballmanager.p...6-z-niego-maks
    http://forum.onlinefootballmanager.p...ezonie-mozliwe
    http://forum.onlinefootballmanager.p...zadasz-pytanie!

Board-Admin Awatar sniki26
    Vam sprzedać nie wolno w tym samym sezonie zwolnić zawsze płacisz odprawę połowę tego co by zarobił na kontrakcie (forsa jest wypłacana w całości od razu )
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 12.08.2013 o 10:12

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Cytat Zamieszczone przez sniki26 Zobacz posta
    Vam sprzedać nie wolno w tym samym sezonie zwolnić zawsze płacisz odprawę połowę tego co by zarobił na kontrakcie (forsa jest wypłacana w całości od razu )
    Sprawidzilem zanim napisalem .
    Sprawdzilem ponownie po napisaniu twojego posta...i oto co mi sie pojawilo

Mateusz Kowalski
    21 lata/lat, Pomocnik środkowy (PŚ), poziom: 4

Dane do kontraktu:
    Kontrakt obowiązuje jeszcze przez 33 tygodni.
    Aktualna wysokość pensji: 630 zł

Info:
    Zawodnik nie może zostać zwolniony,
    ponieważ został on przyjęty dopiero w tym sezonie!
    Ten zawodnik może zostać przez Ciebie zwolniony dopiero w następnym
    sezonie.
    Ostatnio edytowane przez Vam ; 12.08.2013 o 10:14

Specjalnie zatrudniłem ale z rynku amatorskiego i sprawdziłem że można zwolnić natychmiast.

Menadżer Awatar eMPi
    No niestety, wyglada na to, ze zawodnikow kupionych z rynku amatorow mozna zwolnic od razu nawet tego samego dnia po zakupie, a tych, ktorych sie kupilo od innych graczy(z rynku transferowego) niestety sie nie da i trzeba trzymac do konca sezonu- jest wyjasnienie gdy przejezdzamy kursorem myszki nad opcja "zwolnij".
    Przepraszam za pomylke i kudosy dla Vama za wylapanie mojego bledu.
    PL DE.2
    DE.1

No to sprawa wyjaśniona obie opcje sprawdzone też przepraszam za zamieszanie .

no i zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego - szkoda że przy okazji czyjegoś nieszczęścia
    to ja wprowadziłem w błąd ale jeszcze nie zdążyłem zwolnić gracza kupionego na rynku transferowym... mea culpa

Początkujący
    No właśnie też mi coś nie pasowało bo wyraźnie było napisane, że nie mogę go zwolnić, jedynie w następnym sezonie. Co do stadionu to nie mam rozbudowanego, a gram w 3 lidze D (liga angielska). Więc chyba nie pozostaje mi nic innego niż usunięcie konta bo po co w następnym sezonie zaczynać z kontem zadłużonym na ponad milion... Napiszę do supportu, usunę konto i stworzę na nowo. za zaangażowanie się w temat.

Masz już zablokowane konto powodzenia jeszcze raz .

i w takich właśnie przypadkach przydałaby się blokada transferów dla nowicjuszy...
    powodzenia od nowa, poczytaj linki z mojej sygny

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów