Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: kapitan

Początkujący

kapitan

Nigdzie nie znalazłem odpowiedzi czy kapitan jest wyłącznie za kixxy?, do tej pory myślałem że za kixxy mogę zmienić kapitana wcześniej (przed upływam kontraktu obecnego kapitana), ale chyba się myliłem...

Kapitan jest wyłącznie za kixxy. Jeśli nie zapłacisz kixx, to nie masz kapitana (czyli żaden gracz nie dostaje bonusowych punktów treningu).

Board-Admin Awatar sniki26
    Kapitana możesz zamienić zawsze kiedy chcesz ale za każdą zmianę płacisz ,głównie się to robi jak chcesz przedłużuć kontrakt jakiemuś zawodnikowi do 60 dni
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 08.01.2016 o 08:20

Tylko warto tu wspomnieć że zawodnik przechodzący na emeryturę nie będzie miał przedłużenia o 60 dni (maksymalnie do 37 roku życia i ani dnia dłużej, bez względu na nadanie mu tytułu kapitana).

Board-Admin Awatar sniki26
    Cytat Zamieszczone przez Csaris Zobacz posta
    Tylko warto tu wspomnieć że zawodnik przechodzący na emeryturę nie będzie miał przedłużenia o 60 dni (maksymalnie do 37 roku życia i ani dnia dłużej, bez względu na nadanie mu tytułu kapitana).

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Cytat Zamieszczone przez sniki26 Zobacz posta
    tak samo jak to ma miejsce z ekonomistą wystarczy że raz na sezon go weźmiesz a odsetki które zyskujesz lub które płacisz od kredytu są zmniejszone przez cały sezon nawet jak już opcja jest wyłączona

Szkoda ze nie da sie tak ze Stadionem jak w trakcie przyspieszenia rozbudowy sie skoncza KIXX`y tak jak kiedys bylo

Menadżer Awatar dr.puniszman
    Przegląda
    Legnica
    z ekonomistą wydaje mi się ze już poprawili ten błąd, przynajmniej 2 sezony temu takie wrażenie odniosłem...

Wysłane z mojej noki 3310 za pomocą SMS`A

Początkujący
    Jeden z moich kumpli świetnie zna niemiecki, stąd mówiąc nieładnie "wykorzystałem go przy piwku" i ogarnął mi szereg świeżych kąsków na temat OFM, sam jetem świerzakiem w tej materii ale dużo grałem w prawdziwego FM'a i Hattricka. Jak tylko uda nam się zebrać pokaźniejszy materiał to dam znać na forum, to mój pierwszy post, także również witam wszystkich wyjadaczów Online'onowej wersji Footbalka!
    Ostatnio edytowane przez grott ; 02.03.2016 o 17:40
    Viehhandel Venneker - lider w sprzedaży trzody chlewnej | Salon Iva cena endermologii

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów