Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: Mecze towarzyskie- poziom

Młodzik

Mecze towarzyskie- poziom

Witam!

Czy można wprowadzić jakieś blokady dla drużyn których poziom nie jest zgodny z poziomem meczu towarzyskiego? Załóżmy że proponuje mecz tow. dla +140lvl a zgłaszają się drużyny lvl 100. To jest duże utrudnienie ponieważ mecz można odwołać w dniu meczu, oraz to zmniejsza szansę na znalezienie dobrego sparing-partnera z określonym poziomem.

Pzdr

Menadżer Awatar eMPi
    Wiesz co, myslalem wlasnie nad podobnym rozwiazaniem.
    Z drugiej strony trzeba pamietac, ze dany zespol moze zawsze dokupic kilku pilkarzy i/lub jego zawodnicy moga przez ten czas awansowac nawet kilkanascie poziomow wyzej(moze przy poziomie 140 to sie nie zdarzy, ale w przedzialach 50-100 szczegolnie w nizszych ligach jest to bardzo czesto spotykane).
    Poza tym jest przeciez typ meczow tzw premium( kasa za doswiadczenie) poziom 3-4 za powiedzmy 30-40 tys, jakas druzyna moze go przyjac i potem dopiero na kolejke przed kupic 7x 1 poziom zawodnika.
    Takze jesli by jakies blokady wprowadzac, to by trzeba bylo chyba dodac taka opcje w zakladce meczy towarzyskich dla samego proponujacego, ze np: osoba przyjmujaca musi juz w momencie przyjmowania spelniac wszystkie warunki skladu.
    PL DE.2
    DE.1

Młodzik
    sama idea meczów towarzyskich polega na zdobywaniu kasy z biletów, więc nie zależy mi (nie wiem jak innym) na zagranie meczu z drużyną X która za y kolejek będzie miała z lvl moim zdaniem blokada bardzo upłynniła by kontraktowanie meczów towarzyskich

Board-Admin Awatar sniki26
    Temat kiedyś był już poruszany nawet u administratora gry niestety nie będzie żadnej blokady poziomu w momencie przyjmowania oferty spotkania towarzyskiego .TAK jak w przypadku FUN CUPS można mieć inny poziom przy rejestracji niz wymagany.
    Wiemy że jest to trochę uciążliwe jeśli ktoś wyraźnie określa poziom przeciwnika a ten nie spełnia jego norm ( gdy są za małe tracimy na sprzedaży biletów a tym samym mniejszy dochód ze spotkania)
    Zawsze warto sprawdzić taki klub czy ma np. w lidze ustawiony taki poziom jaki wymagamy w meczu towarzyskim niektórzy w ostatniej chwili uzupełniają jeśli nie i z góry wiemy że nie uzupełni wymaganego poziomu to mamy możliwość w dniu meczu usunięcie przeciwnik jak ktoś robi to szybko to jest duża szansa na znalezienie innego rywala.
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 28.07.2013 o 12:28

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Cytat Zamieszczone przez Rasta Zobacz posta
    sama idea meczów towarzyskich polega na zdobywaniu kasy z biletów,
    mecze towarzyskie sa tez do tego aby zawodnicy zdobywali wiecej punktow doswiadczenia (PD) grajac przeciwko slabszym druzyna.

Wracajac do tematu zawsze mozesz do druzyny przeciwnej napisac o zwiekszenie lub zmniejszczenie poziomu do wymagajacego...

Początkujący Awatar 4r3k
    A może by wprowadzić kary pieniężne dla graczy nie dostosowujących się do poziomu meczu. Np. wymagany był poziom 140, drużyna ma jedynie max poziom 100 - wtedy przykladowo automatycznie z konta tej drużyny na rzecz drużyny pokrzywdzonej przelewane jest np 100 000 zł

Menadżer Awatar eMPi
    Cytat Zamieszczone przez 4r3k Zobacz posta
    A może by wprowadzić kary pieniężne dla graczy nie dostosowujących się do poziomu meczu. Np. wymagany był poziom 140, drużyna ma jedynie max poziom 100 - wtedy przykladowo automatycznie z konta tej drużyny na rzecz drużyny pokrzywdzonej przelewane jest np 100 000 zł
    A co gdy druzynie spadnie poziom bo zawodnik lub zawodnicy zlapia kartke lub kontuzje w poprzedniej kolejce? Mecz wzial w dobrej wierze i ma teraz placic mnostwo kasy z powodu jakiegos losowego nieszczescia? Szczegolnie dla nowych managerow byloby to bardzo demotywujace, a rzeczy wlasnie nowi graja mecze towarzyskie na wyjezdzie, bo wyjadacze juz posiadaja wlasny stadion na odpowiednim poziomie( obecnie jakies 5k siedz/zad i juz sie oplaca grac u siebie).
    PL DE.2
    DE.1

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Jezeli organizujemy mecz mamy mozliwosc dodania komentarza..tak jak to robi jeden z menadzerow...

Komentarz do meczu towarzyskiego :
    dostosuj poziom albo odwołam mecz

Jak mozna komus nalozyc jakas kare skoro nic zlego nie zrobil..nie oszukal nikogo...
    Ostatnio edytowane przez Vam ; 28.07.2013 o 19:10

Młodzik
    [QUOTE=Vam;8573]mecze towarzyskie sa tez do tego aby zawodnicy zdobywali wiecej punktow doswiadczenia (PD) grajac przeciwko slabszym druzyna.

z tego co wiem za mecze towarzyskie nie ma PD, więc tylko pieniądze graja tutaj rolę. Do adminów- rozumiem że jest ciężko to załatwić ale trzeba coś z tym zrobić bo to bardzo denerwuje. Innym pomysłem byłoby np ustawić jakiś limit że poziom musi być +- 10 lvl od założonego. Nie byłoby to tak widoczne a na 100% ułatwiłoby życie

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    @ Rasta :

punkty doswiadczenia mylisz z FunCup tam ich nie ma ..

http://forum.onlinefootballmanager.p...ze-Towarzyskie
    Ostatnio edytowane przez Vam ; 28.07.2013 o 19:40

Młodzik
    zwracam honor mój błąd

Ja dodaje komentarz do meczu towarzyskiego juz od kilku sezonów (właśnie taki jaki podał Vam) i może trafiło się osób które go nie zrozumiały, a wczesniej miałem kilka razy w sezonie osoby o mniejszym poziomie

Senior
    Przegląda
    Bdg
    Ja ostatnio rozbudowywałem stadion i przyjąłem oferte gry na czyimś stadionie
    pech chciał, że złapałem przed meczem czerwoną kartkę co znacznie osłabiło mój zespół, przeprosiłem oczywiście gracza organizującego spotkanie bo wiem z czym to się wiąże.
    Zauważyłem wtedy że nawet jak nie spełniam wymagań gry nie mogę odwołać meczu, co byłoby ułatwieniem. Wiadomo są tego minusy tj. gracze opuszczaliby zorganizowane mecze towarzyskie po znalezieniu lepszej oferty, ale można by wnieść jakieś sensowne ograniczenia dla rezygnacji gości z meczu. np braku możliwości akceptacji kolejnego meczu przez pare H, lub możliwość anulowania meczu dopiero o 18 w dniu meczu
    tak samo mogłaby być możliwość rezygnacji z meczu przez organizatora, gdy np drużyna przeciwna w danej chwili nie ma min. 25% [lub jakaś inna sensowna wartość] wymaganego minimalnego poziomu ponieważ nowi gracze nie mający jeszcze pojęcia o grze akceptują najlepsze oferty nie mając pojęcia o co w tym chodzi [tacy gracze z reguły mają niskie lvl bo grają pierwszy sezon]
    licząc szybko dla osób z wymagających min 160lvl dla 25% odsiałoby się osoby poniżej 40 lvl

Board-Admin Awatar sniki26
    Pomysł bardzo sensowny ale niestety jak na razie operator gry nie chce takich zmian wprowadzać ,może kiedyś jako melodia przyszłości.Oni do tej pory nie widza żadnego dużego problemu.

Młodzik
    może nie w temacie ale jakie zmiany jeszcze się szykują bo myślę że to interesuje nie tylko mnie

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów