Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Długi

Długi

Witam. Mam problem z moimi finansami, bo ogólnie zawsze było ok, było stabilnie, tylko teraz ciągle coraz bardziej leci w dół (patrz załącznik). Dlaczego mam takie duże długi? Wydaje mi się, że to przez transfery, ale nie wiem... długi.jpg

Początkujący Awatar Marcin1696

Pomysł

Witaj gram tutaj 1 sezon lecz z forum wiem co nie co i domyślam się skąd te długi:

Otóż masz zbyt dobrą drużynę lub jak kto woli zbyt mały stadion by ją utrzymać sprzedaj piłkarzy którzy mają największą pensję w tej chwili wydajesz na nich 2x więcej niż zarabiasz na meczach w sezonie myślę że to pomoże. Później jak już wyjdziesz na + zainwestuj w stadion później dopiero w kadrę
    W pierwszej kolejności wymień piłkaży od 30+ wiek sprzedaj lub jak nikt nie kupi zwolnij i to jak najszybciej dobierz kogoś do składu z amatorów za 2/3 sezony gdy już stadion rozbudujesz zainwestuj w kadrę jeśli bedzie to konieczne. Ja osobiście przez cały sezon kupiłem 2/3 graczy reszta to dana przez system lub z tranferu amatorów i jakoś się kulam ;()

Doglądając jeszcze raz twoją tabelkę nie rozumiem dlaczego nie grasz spotkań towarzyskich... Bierz mecze gdzie będą ci płacić za udział Ja w tym sezonie wyciągnąłem z tego 800 tysia mecze towarzyskie z zarobkiem to podstawa dla nas nowicjuszy

Pozdrawiam

P. S.

Jeśli ktoś ma jakieś uwagi do mojej porady proszę pisać śmiało też jestem nowicjuszem i być może coś pokręciłem
    Ostatnio edytowane przez Marcin1696 ; 21.07.2013 o 12:05

Menadżer Awatar eMPi
    Jak wyzej, z tak malym stadionem nie ma sensu trzymac drogich w utrzymaniu pilkarzy, wszystkich powyzej 6 poziomu sprzedac przed koncem kontraktu, i z amatorow lub tanio z rynku transfewrowego zatrudnic pilkarzy poziomu 3-6, ewentualnie bramkarz i napastnik srodkowy moga byc 7-8 poziom, ale to max.

W obecnej lidze masz calkiem silnych przeciwnikow, niektorzy nawet powyzej 100 poziom,wiec potrzeba wiekszy stadion, zeby zaczac zarabiac.

Konkretnie:

1) od razu sprzedac: br poz 13, ls poz 11, pś poz 12, pp poz 11, tzn dzisiaj wystawiasz ich po 1 zl w 5 tygodniu w ofercie.
    2) lib 10, ps 11, po 7 - zawodnicy maja male pensje, wiec tak ustaw oferte na rynku transferowym zeby sprzedac ich w ostatnim dniu kontraktu
    3) na miejsce sprzedanych kupic tanich w utrzymaniu, moga byc starsi jesli nie stac Cie na nowych( a nie stac Cie bo musisz cala kase wydawac na stadion).
    4) Stadion- tutaj sprawa prosta, po pierwsze przemieniasz stojace niezadaszone z trybuny zachodniej na siedzace zadaszone, potem po uzbieraniu okolo 1,3 mln rozbudowujesz na minimum 1049 miejsc.
    5) bardzo wazna sprawa- do tej pory na 31 kolejek rozegrales 2 mecze towarzyskie, popraw to, za 20-30tys mozna znalezc codziennie meczyk na wyjezdzie, a czasem sie trafiaja okazje powyzej 40 tys za mecz ze slabym skladem.
    6) W razie czego pytaj dalej, lepsze to niz zrobienie powaznego bledu w prowadzeniu druzyny, przez ktory bedziesz pokutowal przez nastepne kilka sezonow, jak z tablica wynikow u Ciebie.
    PL DE.2
    DE.1

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    -Druzyna powinna sie skladac z 12-14 zawodnikow...aby oszczedzac koszty na budowe stadionu..
    -grac dziennie mecze towarzyskie na wyjezdzie z jak najmniejszym poziomem(3,5-8) za najwyzsza relana cene 20-40 tys.
    -budowac stadion zawsze z zadaszeniem, nigdy bez zadaszenia ...
    - miec dochody i wydatki na oku

Początkujący Awatar Marcin1696
    Tak na marginesie odnośnie meczy towarzyskich, sam osobiście wystawiam mecze za 30 tysia do max mojego poziomu 20 przeciwnik nieograniczony i mało że pomocnicy i obrona zarabiają PD na + to jeszcze kasa się kula

Kurcze, mam problem. Br 13 lvl i ps 11 nikt nie chce a kończą im się kontrakty, a resztę to chcą sprzedać za marne grosze (max to chyba 10000). I jak w ogóle teraz wezmę kasę na stadion? Bo w lidze to się raczej nie liczę jak 10 drużyn ma poziom powyżej 100.

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Bramkarzowi przedluzyles kontrakt...Po co ? Po co wystawiasz zawodnika w pierwszym tygodniu na liste transferowa..To wszystko jest zwiazane z kosztami.Zawodnikow ustawia sie tak aby byl juz w 4 tygodniu na liscie.Ostatni dzien czyli 7 jest i decydujacy.

PS 36/11 nie przedluzaj kontraktu.....

Graj Mecze towarzyskie ...ustaw najmocniejszy sklad i poszukaj kogos kto jest twoim poziomem zainteresowany za wysoka cene ..graj na wyjezdzie ...

Przeczytaj tez tutaj…moze ci sie przydac:

http://forum.onlinefootballmanager.p...ezonie-mozliwe

Menadżer Awatar eMPi
    Cytat Zamieszczone przez yourgrandma Zobacz posta
    Kurcze, mam problem. Br 13 lvl i ps 11 nikt nie chce a kończą im się kontrakty, a resztę to chcą sprzedać za marne grosze (max to chyba 10000). I jak w ogóle teraz wezmę kasę na stadion? Bo w lidze to się raczej nie liczę jak 10 drużyn ma poziom powyżej 100.
    Opisalem dokladnie krok po kroku co masz zrobic pare dni temu, niestety ceny za zawodnikow starszych( 35 i 36 lat) sa male i nie masz co liczyc na zrobienie na nich jakiegos interesu zycia, glowna zaleta transakcji bedzie dla Ciebie brak codziennej wysokiej pensji dla w/w.
    W ogole sie nie przejmuj awansem wyzej bo po pierwsze nie masz stadionu na wyzsza lige, a po nastepne zawodnicy beda sie szybciej rozwijac w lidze nizszej z racji slabszych przeciwnikow.

Warto podkreslic jeszcze raz, ze im masz mniejszy stadion tym bardziej nieoplacalne jest grac w silnej/wysokiej lidze, na biletach nie zarabiasz praktycznie nic, sponsor duzo nie pomaga, a pensje zawodnikow trzeba placic spore, inaczej pewny spadek.
    Mozna to wlasnie zrownowazyc jedynie duzym stadionem, dzieki czemu stac Cie na codzienne gaze pilkarzy.

Zeby jeszcze lepiej uzmyslowic to sobie propunuje:
    Porownaj 2 druzyny z polskiej ekstraklasy, FC LASEK ze stadionem na 52.000, i FC Kotlety ze stadionem na 800 widzow, i zobacz w zestawieniu w zakladce:
    Liga--> Ekstraklasa/Polska--> Stadiony w kolumnach: wplywy ze sprzedazy biletow i srednia wysokosc wplywow.
    PL DE.2
    DE.1

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów