Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Pomożecie ?

Początkujący

Pomożecie ?

dopiero zacząłem grać a kupiłem za psie pieniądze zawodnika z 17lvl ale niestety już na pensje nie koniecznie wyrobie , zbankrutuje w przeciągu 2/3 dni wiem że to mega błąd ale cóż uczymy się na błedach , co mi radzicie ??

Menadżer Awatar eMPi
    Jezeli to Twoj pierwszy sezon lub/i nie masz pobudowanego stadionu, to najlepiej porzuc obecna druzyne poprzez odpowiednia opcje w zakladce biuro/profil i zacznij od nowa,tym razem skupiajac sie na rozbudowie stadionu zgodnie z poradnikami, zamiast kupowania zawodnikow z wysokim poziomem i ogromna dzienna gaza.
    PL DE.2
    DE.1

Początkujący
    tak tylko rozbudowa wiąże sie z kosztami... mega kosztami a w okręgówce nie zdobęde takiej kasy

Menadżer Awatar eMPi
    Cytat Zamieszczone przez Mateusz1906 Zobacz posta
    tak tylko rozbudowa wiąże sie z kosztami... mega kosztami a w okręgówce nie zdobęde takiej kasy
    Tutaj 2 zespoly z ligi regionalnej:
    http://www.onlinefootballmanager.pl/...9Bnica-Gliwice
    http://www.onlinefootballmanager.pl/...51-wykonczenia
    Jak widac na przykladzie tych druzyn mozna sie spokojnie dorobic w niskich ligach w krotkim czasie do calkiem niezlego stadionu.
    PL DE.2
    DE.1

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Cytat Zamieszczone przez eMPi Zobacz posta
    to najlepiej porzuc obecna druzyne poprzez odpowiednia opcje w zakladce biuro/profil i zacznij od nowa
    Jezeli ktos chce juz porzucic druzyne to poradz mu aby ten ktos nie zakladal nowej druzyny pod koniec sezonu.
    Jak juz to zaczynac gre zawsze na poczatku Sezonu..

Pod koniec sezonu jest tak ze wejdziemy do wyzszej ligi nie majac dobrego skladu i nie majac duzo pieniedzy.Potem gramy z silniejszymi druzynami , a co za tym idzie niektory kupi znowu zawodnikow na ktorych nie moze sobie pozwolic ,chcac grac w czolowce ..

Dlatego zawsze na poczatek bo gramy w miare z rownymi zespolami i majac czas przynajmniej na dorobienie sie miliona w pierwszym sezonie ...

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów