Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: zmiana kraju na pl server

Początkujący

zmiana kraju na pl server

mam pytanie do innych menadzerow co o tym sadza,chodzi mi oto,ze przed 2 sezonami zaplacilem kixxy zeby sie przeniesc do innego kraju,gram w 1 lidze i po 2 sezonach dowiedzialem sie ze z 1 ligi sie przeniesc nie mozna.przeczytajcie sobie reguly ,tam tylko pisze ze nie mozna z nizszej do 1-szej nic nie pisze ze nie mozna z 1-szej do nizszej,prosilem o zwrot kixxow,moderatorzy sie nie zgodzili,to chcialem tak zeby te kixxy mi przepadly ale zeby mnie bynajmniej z tej listy wycofali,twierdza ze jest wszystko jasno wytlumaczone.dla ciekawosci chcialem zauwazyc ze moj 1-szy ticket w tej sprawie wyslalem 26 maja a na niemieckim forum na poczatku czerwca dodali w regulach wlasnie to o co mi chodzilo(czyli nie bylo wszystko jasne,a racji mi dac niechcieli),teraz tylko czekam kiedy to uczynia na polskim,gdybym wiedzial ze z 1 nie mozna przejsc to bym tego nie uczynil, bo teraz jestem zmuszony kiedys tam czy chce czy nie po spadku isc gdzies indziej,ja chcialem sie teraz przeniesc.

pozdrawiam

aktualny mistrz polski i lider na classic serverze (moze sie uda powtorzyc sukces )
    Ostatnio edytowane przez marciak ; 19.06.2013 o 23:38

Board-Admin Awatar sniki26
    Kolego Marciak dostałes ticket gdzie masz wszystko wyjaśnione masz poziom drużyny ponad 200 (e-klasa Japonia) chcesz z e-klasy przenieść się do ligi niżej to raz a dwa nie podałeś na forum do jakiego kraju zamierzasz się przenieść ( co przy ustalaniu możliwości zmiany kraju jest ważne)
    Zmiana kraju

Gdzie i w jaki sposób można ubiegać się o zamianę kraju ?
    Aby zmienić kraj wejdź w Biuro w menu Profil - Zmień kraj. Wybór flagi wybierz nowy kraj w odpowiednim miejscu i zapisz go. W zakładce masz informacje o tym ,do którego kraju ligi chcesz przejść. Po wybraniu flagi w polu i zaakceptowaniu, Kixx zostaną odliczone.
    Po zaakceptowaniu zmiany kraju decyzja nie może zostać cofnięta.

Ile płace za zmianę kraju?
    Nowi gracze podczas pierwszych 3 sezonów moga zmienic kraj bezpłatnie. Dla wszystkich innych kosztuje to 3000 Kixx za zmianę.

Jakie są kryteria zmiany kraju i ligi ?
    Zespół będzie zintegrowany w zależności od aktualnej siły drużyn w nowym kraju.
    To kolego tyczy się twojego wyboru zmiany kraju (jest wszystko wyjaśnione)

Czy muszę zaczynać od zera, jeśli zmienię kraj i ligę ?
    Nie, oczywiście, że nie. Zespół, stadion, Finanse i reszta zostają zachowane bez zmian !

Zdecydowałem się na kraju X i a wole raczej kraj Y.
    Dopóki nie nastąpi fizyczna zmiana kraju wszystkie zamiany wyboru są możliwe i są bezpłatne po rozliczeniu dnia decyzja jest ostateczna i niemożliwa do cofnięcia.

Kiedy zmieni się kraj?
    W nocy tak jak rozliczany jest dzień rozgrywek.

Dlaczego, pomimo mojej zmiany i wybór kraju oraz ligi , nie ma zmiany kraju?
    Jeśli nie ma wolnego miejsca w danej Lidze, twój zespół musi czekać ze zmianą do następnego sezonu w którym po raz kolejny masz szansę na zmianę. Jesteś na liście oczekujących do zmiany .

Czy istnieją ograniczenia dotyczące zmiany kraju?
    Tak, to nie może być zmiana ze słabszej ligo do Ekstraklasy !
    A tego punktu się czepiasz że nie jest napisane że zmiana z e-klasy do niższej nie jest możliwa otóż jest możliwa jeśli poziom drużyny jest odpowiedni do danego kraju i ligi Fair Play dla wszystkich główna zasada OFM co było napisane wyżej)

Jak często mogę zmienić kraj?
    Zmiana jest możliwa tylko raz na dwa sezony. Na przykład, zmiany w sezonie 1 do 2, w innym kraju. Następna możliwa zmiana jest dopiero od sezonu 3 do 4

Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 20.06.2013 o 07:42

Początkujący
    dobrze kolego jezeli przejscie z e-klasy do innego kraju jest mozliwe to bede czekal

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów