Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Jak rozbudować stadion specjalnie pod mój klub?

Uśmiech Jak rozbudować stadion specjalnie pod mój klub?

Wiem że na forum jest dział gdzie wszystko jest opisane, lecz prosze o podpowiedź jak rozbudować stadion specjalnie pod mój klub.Mój budżet wynosi milion 500 tysięcy a stadion ma 8 tysięcy miejsc, macie linka.. http://www.onlinefootballmanager.pl/...8736-KS-Neptun , dodam jeszcze że moje wydatki na skład wynoszą 76 tysięcy a zarobki też 76 tysięcy na kolejke, więc prosze o jak najszybszą odpowiedź !!!

Młodzik Awatar Ramzes
    Przegląda
    Unia Europejska

Icon7

Och ...Tragedia stadion bardzo zle budowany ...naprawde nie wiem jak ci pomoc ..naprawa bedzie duzo wiecej kosztowac niz normalna prawidlowa budowa...Musisz sie sam zastanowic czy bodowac dalej zle czy naprawiac zla budowe ..nie wiem co sie lepiej oplaca..(3:1) albo (4:0) ..Takiej budowy nie znam jaka ty zapoczatkowales.. ze swoim stadionem.Same miejsca stojace ( a gdzie masz miejsca siedzace pod dachem dla bogaczy )..hehehe oni beda placic wiecj za bilety bo im na glowe nie bedzie padac deszcz ,snieg albo ??? butelki ! hehehe.....!!!!
    Ostatnio edytowane przez Ramzes ; 02.06.2013 o 12:01

Menadżer Awatar eMPi
    Wszystko jeszcze da sie naprawic i wskoczyc na wlasciwy tor, ale to juz jest ostatni dzwonek bo jak od nastepnego sezonu sponsorzy wroca do standardowej ilosci gotowki to zaczniesz przymierac glodem kontynuujac obecny wzorzec.

Po pierwsze wszystkie trybuny na siedzace zadaszone wykorzystaj do tego przerwe 6 tygodni miedzy sezonami zeby zniwelowac strate na biletach przez zamkniete trybuny.
    Po drugie mecze towarzyskie oczywiscie na wyjezdzie(mozesz zastosowac trik z drugim skladem jedynek i teamem 7x 0,5 na diva bez bramkarza, da to duzo doswiadczenia przeciwnikowi i chetnie beda Cie przeciwne druzyny goscic obecnie oplaty chodza 30-50 tysiecy za taki mecz) poki stadion nie bedzie optymalny.
    Jak zaczniesz zarabiac z 40 tysiecy za mecze u siebie po odliczeniu oplaty dla przeciwnika i naprawy trybun to zmieniasz na mecze u siebie, dzieki temu podstawowy sklad bedzie lapal doswiadczenie.

Po trzecie, rowniez bardzo wazne to sklad, nie ma sensu trzymac zawodnikow, na ktorych Cie nie stac, moja propozycja na ten stadion co masz to system 4-5-1/5-4-1. Bramkarz i napadzior na 12 poziomie , reszta poziom 10, przedluzasz kontrakt z zawodnikami 1 dzien przed awansem na 11 poziom(bramkarz i napadzior na 13 poziom) wiec placisz dziennie:
    9x6647=59823
    +
    2x14354=28708
    razem 88531 za calkiem silny zespol 114-125 poziomu gdzie bramkarz i napastnik sa wystarczajaco silni by nie zbierac minusowych pkt doswiadczenia.

Sklad moze byc starszy bo dzieki temu bedzie tani, i tak co sezon-dwa bedziesz kupowal nowych zeby nie przeplacac z pensjami, czyli sprzedajesz zawodnikow 1-2 kolejki przed wygasnieciem konkratu.
    Da ci to awans co sezon w gore 2-3 sezony z rzedu zaleznie do jakiej grupy trafisz i spory dodatni bilans potrzebny na rozbudowe stadionu, potem przy duzym stadionie wplywy ze sponsorow nie maja duzego znaczenia a liczy sie przede wszystkim kasa za bilety.

Potem w wyzszych ligach gdy bedzie juz ciezej o awans jezeli chcesz sie tylko utrzymac bez zadnego ryzyka czy stresu zwiazanego ze sponsorem za wygrane to odpowiednio bramkarz i napadzior 10 poziom a reszta gora 8, podobnie przedluzasz kontrakty 1 dzien przed awansem zawodnika zeby wyszlo bardzo tanio z pensjami (29628+13294=42922), i wtedy jedziesz na drugim sponsorze( duza premia za utrzymanie) i zespol miedzy 92 a 103, czasem troszke wiecej pod koniec kontraktu zawodnikow. Oczywiscie inwestujesz w stadion wykorzystujac 6tygodniowa przerwe, potem przy wiekszej rozbudowie nawet 2 lub 3 takie przerwy.

I taka rada jaka wielokrotnie slyszalem i w grze i na forum, ale mimo wszystko warto to ponownie podkreslic: nie awansuj na sile bo to tylko wpedza w dlugi, potem na duzym minusie sie odechciewa grac, i albo rzucasz tego menedzerka w cholere, albo zakladasz nowe konto i grasz od zera...
    PL DE.2
    DE.1

Super

Nie spodziewałem się takiej ilości rad, ale za pomoc, napewno skorzystam

Cytat Zamieszczone przez KrystianKościołek Zobacz posta
    Nie spodziewałem się takiej ilości rad, ale za pomoc, napewno skorzystam
    trzeba te wszystkie trybuny przerobić na zadaszone!
    nigdy nie buduj trybuny bez dachu!
    poczytaj linki z mojej sygnatury...

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów