Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 42

Wątek: Gazetka

Junior
    Przegląda
    Gdzieś w górach
    Tzn. pomysłodawca(?) zredaguje tekst sam czy każdy swój klub/ligę(!???) czy tutaj zredaguje się a potem umieści..najlepsze, najciekawsze.. czy opisze się KAŻDY kraj np. ekstraklasę i I ligii czy tylko Polską?
    Ostatnio edytowane przez Paulusik ; 28.05.2013 o 20:41

Board-Admin Awatar sniki26
    Teksty piszecie sami następnie wysyłacie je do mnie w celu umieszczenia na głównej stronie gry tam gdzie teraz są umieszczanie informacje o zmianach itp.( Ma być jeden wspólny tekst a nie 40 różnych)
    Jeśli ma to być podsumowanie to możecie np.opisać walkę w pucharze OFM Pucharze Świata wyróżnić jakiś ciekawy FunCaps. Na naszym serv. Liga Polska jest wiodąca ale można opisać poszczególne wydarzenia w E-klasach we wszystkich krajach .Musicie usiąść pogadać może ktoś z forum podpowie jakiś ciekawy temat wszystko zależy od inwencji.
    Tylko żeby nie było tak jak z konkursem że nie mogliście dogadać się nawet co do tego o czym ma być i niestety wystękałem kixxy na nagrody od OFM i kupa wyszła .Jeśli teraz nic z tego nie będzie to kolejne nasze pomysły wywalą od razu uznają że jesteśmy niepoważnym partnerem.Pierwszy tekst na głównej stronie gry na zakończenie sezonu 13 macie czas.
    Oczywiście na forum możecie pisać więcej łącznie z grafika itp.przykład macie z niemieckiego forum wszystko zalezy od chęci czasu i zaangażowania a z tym to u nas słabiutko słomiany zapał ale zobaczymy tym razem jak wyjdzie jesteśmy pierwsi w całym OFM gdzie użytkownicy mogą umieszczać swoje niezależne teksty na oficjalnej stronie GRY.

Nic nie zrobimy specjalnie i znowu będziesz miał psikusa

A tak na poważnie to chętnie bym zajął na spróbowanie temat Pucharu OFM i jak będę się nudził to Puchar Świata
    Tylko jest pewien problem.Jeśli gazetka miała by być wystawiona po zakończeniu ligi to tak na prawdę nie warto jej teraz tworzyć z Pucharów itp. , ponieważ kiedy zostanie ona opublikowana to informacje w niej zawarte będą nieaktualne;/
    Wychodzi na to , że trzeba tą gazetkę robić w dzień zakończenia ligi i oddać w ten sam dzień;o
    Ostatnio edytowane przez jurgenovsky ; 30.05.2013 o 11:14

Na zakończenie ligi to ma być takie podsumowanie sezonu czyli notatki do tekstu trzeba robić na bieżąco napewno będa w pucharze jakieś niespodzianki o których będzie warto napisać.W Kolejce 0 tekst powinnien być juz umieszcony na głównej stronie gry tak więc przygotowanie zredagowanie informacji trzeba robić dużo wcześniej.

Rozumiem.To będę robił każdą kolejkę Pucharu.Opis ,Najważniejsze mecze itp.

Proszę o potwierdzenie kto chce udzielać się w gazecie OFM i za jaki dział będzie odpowiedzialny jak na razie Jurgenovsky zgłosił chęć współpracy

Senior Awatar misyogixd
    Przegląda
    Chodel/Siewalka
    Ja za ekstraklasę argentyńską i 1 ligi + puchar argentyny od 1/8 wzwyż

Menadżer Awatar Kerlon
    hmm..może bym się podjął ligi włoskiej ale pojęcia nie mam jak by to miało wyglądać...może jak zobaczę u kogoś jak to działa to się wezme...choć teoretycznie to jedna osoba miała robić opis wszystkich lig w skrócie...ale jedno mi się wydaję fajne...utworzyliście dział gazetka i jest podtemat wywiady...to mogło by być fajne. wywiad z kimś z danej ligi...tylko pytający by musiał wcześniej ułożyć sobie pytania

Puchar OFM-Polska
    Puchar Świata
    Liga Polska

Junior
    Przegląda
    Gdzieś w górach
    Cytat Zamieszczone przez Kerlon Zobacz posta
    hmm..może bym się podjął ligi włoskiej ale pojęcia nie mam jak by to miało wyglądać...może jak zobaczę u kogoś jak to działa to się wezme...choć teoretycznie to jedna osoba miała robić opis wszystkich lig w skrócie...ale jedno mi się wydaję fajne...utworzyliście dział gazetka i jest podtemat wywiady...to mogło by być fajne. wywiad z kimś z danej ligi...tylko pytający by musiał wcześniej ułożyć sobie pytania
    Sądzę, że jedna osoba miała by ciężko. Jeżeli jedna osoba zrobi jedno państwo liga/puchar będzie łatwiej bo jest zorientowana przez cały sezon.

Moim zdaniem na początek trzeba zrobić choć po parę zdań, aby w ogóle coś zrobić

Natan Naguszewski
    Gast
    jak pisałem na pw z jurgenovskim to mniej więcej podzieliliśmy się tym o czym mielibyśmy pisać.
    ode mnie leci:
    *puchar francji
    *ligi francuskie
    *artykuły (w spółce)
    i chciałem kilka zdań na wstęp gazetki umieścić.
    jeżeli nikt nie zgłosi się do ligi angielskiej, mogę również przejąć obowiązki tejże ligi

Zobaczymy jak to wyjdzie.Czy każdy dotrzyma słowa.

Panowie przygotujcie podsumowanie sezonu głównie chodzi o ligę polska na główna stronę OFM tak przypominam tekst chce mieć dwa dni przed kolejka 0.

Coś naskrobie.Mam nadzieje, że inni też coś napiszą i można będzie to jakoś zebrać w jedną całość

Senior Awatar misyogixd
    Przegląda
    Chodel/Siewalka
    sniki jak można zrobić podsumowanie sezonu przed końcem rozgrywek?

Ja pisałem o Pucharze OFM ,teksty o lidze muszą być na kolejkę 0

Senior
    Przegląda
    Można poznać po nazwie .
    hehehe .. a wyniki na kolejkę 1 jeszcze przed 0 kolejką ?

by jurgenovsky

Przypominam o redagowanie tekstu do gazety dziś jest Finał polskiego pucharu proszę o sprężenie się i oddanie tekstu do jutra !!!

Junior
    Przegląda
    Gdzieś w górach
    Dziś też finały Pucharu w innych ligach :P

np. MÓJ W ARGENTYNIE!!

Kolejka 0 mija czekam na tekst który będzie umieszczony na głównej stronie gry !!!

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów