Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 56

Wątek: Dyskusja na temat czerwcowych zmian

Board-Admin Awatar sniki26

Dyskusja na temat czerwcowych zmian

Zapraszam do dyskusji co jest fajnego w zmianach co jest według was nie tak jak oczekiwaliście.

Junior
    Przegląda
    Gdzieś w górach
    Jak już wam wiadomo „Zmiany w rozbudowie stadionu’’ będą podlegać znaczącym modyfikacją zostaną wprowadzone na początku czerwca.
    Rozbudowa stadionu i jego otoczenia będzie możliwa tylko etapami. Stadion dostanie nową grafikę.
    Znajdziecie też nowy suwak do regulacji szybkości procesu modernizacji stadionu(tak jak ma to miejsce teraz przy szkoleniu juniorów) Rozbudowa będzie tańsza jeśli przesuniecie suwak na większy czas lub możecie zmniejszyć czas rozbudowy będzie wtedy droższa i kosztować dodatkowo Kixx.

zacznie się że kixxy daja przewagę i to będzie lekka prawda. Bogaci będą szybciej się..bogacić bo szybciej rozbudują stadion.

Ponadto kiedy czas remontu stadionu będzie wymagał 4 dni (meczowych) lub mniej , będzie możliwość uzyskania natychmiastowej rozbudowy/remontu (przycisk szybko)
    Możecie zmieniać aktualizację okresu rozbudowy suwakiem (tak samo jak teraz u juniorów) i reagować codziennie na swoje finanse. Jeśli skrócisz czas rozbudowy i zabraknie pieniędzy suwak automatycznie przełączy się na „standard” (prace zostaną wstrzymane). Standardowe koszty rozbudowy się nie zmienią.

Jak dla mnie małe przegięcie Będzie BRAK kasy za widzów w dwóch-trzech meczach w lidze i nawet czterech towarzyskich. Albo znowu więcej kasy do wydania albo.....

Ponadto na początku czerwca wprowadzamy nowego poszukiwacza talentów(scout juniorów) znajdziesz go w rozwoju młodzieży.
    Nowy scout ma 5 poziomów z dodatkowymi umiejętnościami na każdym poziomie.
    scoutlevel.png - nie widzę
    Poziom talent : pokazuje talent twojego zawodnika ( im lepszy scout tym wyższy lepszy talent zawodnika)
    Szukaj pozycji: oznacza że scout może sprowadzić juniora na określona pozycje np. BR,PP itd.
    Szukaj pochodzenie ; oznacza że scout sprowadzi juniora z określonego kraju (narodowość)
    Wyszukiwanie konkretnej pozycji oraz kraju będzie kosztować dodatkowo Kixx.
    Aby poprawić poziom twojego scouta musisz wysłać go na specjalne szkolenie. Szkolenie będzie można przebyć w standardowym terminie lub je skrócić za Kixx.

Scout za kixxy jak reszta personelu czy ogólnie dostępny?? ? Kasa..kixxy..kasa...kixxy..kasaa...i kixxy dają przewagę i...

"Ponadto kiedy czas remontu stadionu będzie wymagał 4 dni (meczowych) lub mniej , będzie możliwość uzyskania natychmiastowej rozbudowy/remontu (przycisk szybko)
    Możecie zmieniać aktualizację okresu rozbudowy suwakiem (tak samo jak teraz u juniorów) i reagować codziennie na swoje finanse. Jeśli skrócisz czas rozbudowy i zabraknie pieniędzy suwak automatycznie przełączy się na „standard” (prace zostaną wstrzymane). Standardowe koszty rozbudowy się nie zmienią.

Jak dla mnie małe przegięcie Będzie BRAK kasy za widzów w dwóch-trzech meczach w lidze i nawet czterech towarzyskich. Albo znowu więcej kasy do wydania albo.."

Co do tych 4 dni to się trochę mylisz to akurat to będzie lepiej niż jest teraz jak mamy teraz stadion do remontowanie (nie do rozbudowy tylko poprawienia go na 100%) jeśli masz teraz bardzo zniszczony musisz czekasz tyle dni ile jest napisane a w nowej opcji naciskasz przycisk i już masz zrobione czyli więcej kasy za towarzyskie i ligowe bo nie czekasz tych dni.
    Mam nadzieje że dyskusja będzie ożywiona możecie tez pisać jeśli wam się nie podoba że trzeba będzie mieć w grze kixx za dodatkowe opcje (znacznie więcej pomagające) niż teraz np. w dziale pochwała krytyka niech admini OFM znają zdanie polskich użytkowników gry .Może jednak ci którzy korzystają z płatnych opcji będą bardziej zadowoleni z tych funkcji i znakomicie wykorzystają swoje Kixx czekam na dalsze opinie !!!
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 16.05.2013 o 20:08

Junior
    Przegląda
    Gdzieś w górach
    Ja ZAWSZE remontuję PO MECZU u siebie i trwa to JEDEN dzień, na towarzyski jest już wyremontowany. Teraz będę musiał wydać WIĘCEJ KASY, żeby mieć gotowy na rano. Nigdy nie trwało to u mnie dłużej niż jeden tydzień/dzień i zaskoczyłeś mnie, że tak było do tej pory przy zniszczonym stadionie

Czasami niektórzy maja poziom np 70% i już trwa 2-3 dni

Początkujący

...

Ja pierdziele najlepiej teraz zróbcie wszystko za kixy.. Po następnych zmianach będziemy płacić za tą gra. Powoli staje to się bez sensu i wiele graczy odpadnie. pozdrawiam Moderatorów.

Menadżer Awatar Kerlon
    powiem tak...majac abonament o kixx sie nie martwie i generalnie SOBIE pomoge ze szybciej, ale POWAŻNIE to podzielam zdanie paulusika...kto ma real kase i go stać ten będzie szybszy a co za tym lepszy...brzmi to paradoksalnie bo powinienem cię cieszyć ale boję się że faktycznie zniechęci to ludzi a już napewno nowych.

Powiem szczerze uważam że ta ekspansja Kixx jest zbyt duża jeszcze wszystko zależy jakie będą cenny Kixx których jeszcze nie znam jeśli zrobią zaporowe jak na polskie warunki to nie ma się co przejmować bo niewiele się zmieni będzie mało osób korzystających i może się zreflektują ,te zmiany wchodzą na wszystkich wersjach gry .Już wysłane zostało pytanie ile kixx ma to kosztować jak uzyskam odp.napisze oczywiście.
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 16.05.2013 o 22:45

1. Rozbudowa etapami - rozumiem i nawet jestem przychylny.

2. Przyspieszenie budowy za kixxy - tu jest zdanie graczy: http://forum.onlinefootballmanager.p...onu-za-kixxy-!

3. Scouty - fajnie, bo funkcja dodatkowa itp. może jakieś dodatkowe bez kixxów by się przydały, ale jest ok. Ani mnie to grzeje, ani studzi.

4. Miały być kiełbaski i piwo - gdzie są?

5. Na co komu przyspieszanie budowy stadionu? Wystarczy ruszyć tym czymś co się macha na szyi żeby zauważyć, że rozbudowa trwa maksymalnie 120 dni, czyli 3 pełne sezony z przerwami. Chcesz przyspieszyć budowę? Odkładaj, weź ogromny kredyt i buduj ponad 12 tys. naraz.

6. Idąc za powyższymi zmianami proponuję wprowadzić możliwość kupowania przychylności sędziów, czy sabotowania drużyny przeciwnej (np. jakiś zatruty posiłek przed meczem) za kixxy.

Szczerze, jeśli przyspieszona rozbudowa stadionu zostanie wprowadzona i będzie dawała taką przewagę, jaką myślę, że da, to najprawdopodobniej rzucę tego menedżera w... Na tą chwilę nie wiem dokładnie o ile przyspiesza i za ile. Chętnie wyliczyłbym coś w stylu wyliczeń z tematu przytoczonego w linku.

Jeśli chodzi o przyspieszenie budowy za Kixx to jak na dzień dzisiejszy nie wiemy o ile będzie szybciej i ile ma Kixx to kosztować oraz ile kasy będzie też pobierało więcej.Może się okazać że to będzie tak nieopłacalne że nie będziemy z tego korzystali np.jak ma to przyśpieszyć o 1 czy 2 tygodnie (1-2 dni meczowe) to gra jest nie warta zachodu (tak samo jak to jest z szybkimi transferami ilu z was korzysta z tej opcji 1-2 dni na rynku koszt 80 kixx). Proponuje jeszcze aż tak nie demonizować i poczekajmy jak to będzie rozwiązana (jak wpłynie to na grę )
    Jesli chodzi o nowe opcje skauta to jestem za może być za kixx to nie będzie miało takiego wpływu na finanse i wynik w grze.
    Co się tyczy kiełbasek i piwka to nie jest koniec zmian będą tak jak jest w opisie planów na 2013 rok wprowadzane etapowo.
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 16.05.2013 o 22:54

Senior
    Przegląda
    Można poznać po nazwie .
    Wszystko w tych czasach niestety kosztuje .. dla tych co posiadają Kixxy to dobrze , ale to oddala tych którzy mają Kixxy od tych którzy nie mają [ osobiście ja nie mam ] . Zgadzam się z Vaherem . Wedłud . mnie aktualizacje nie powinny być dla tych , którzy mają kixxy , ale dla wszystkich .... , bez podziału na kixxy i tych bez nich . Co do kiełbasek i piw .. wszyscy byli zachwyceni tym pomysłem ...

by jurgenovsky

Młodzik Awatar Ramzes
    Przegląda
    Unia Europejska
    z tego co wyczytalem i zrozumialem ,to rozbudowa stadionu nie ma nic wspolnego z kixami , zadnych dodatkowych oplat nie bedzie przy rozbudowie stadionu , jedyne koszty beda wzrastaly albo malaly za ofm fikcyjne pieniadze .Prosze sie nie bac nic sie nie zmienilo jesli chodzi ok kixxy. pozostalo wszystko po staremu. Takze rozwijanie mlodziezy tylko za ofm pieniadze ... Glowa do gory zmiany sa ale koszty bez zmian ( zadne kixxy ).
    Ostatnio edytowane przez Ramzes ; 17.05.2013 o 17:18

Nie wiem gdzie to czytałeś może źle coś sobie przetłumaczyłeś oto oryginalne teksty po niemiecku i angielsku.

Liebe Manager,

wie bereits angekündigt, erhält der Stadionausbau eine deutliche Änderung. Anfang Juni wird die Neuerung eingeführt werden.
    Die Unterseiten "Stadionausbau" und "Umfeld & Zustand" erhalten neue Grafiken und der Ausbau des Umfelds wird künftig nur noch schrittweise möglich sein.
    Neu wird zudem ein Schieberegler sein, mit dem Manager die Bauzeit regulieren können. Verlängert man die Bauzeit, wird der Ausbau im Ganzen günstiger werden, verkürzt man die Bauzeit, wird der Ausbau im Ganzen teurer und kostet zusätzliche Kixx. Wenn die Bau- bzw. Renovierungszeit nur noch 4 Tage beträgt, steht zudem ein "sofort ausbauen" Button zur Verfügung.

Die Baugeschwindigkeit kann jeden Spieltag neu bestimmt werden, wie bei der Jugendförderung, so dass der Manager jeden Tag seinen Finanzen entsprechend reagieren kann.
    Verkürzt man seine Bauzeit, hat aber irgendwann nicht mehr genügend Geld zur Verfügung, schiebt sich der Regler automatisch zurück auf die Standardgeschwindigkeit.
    Es wird sowohl für den Stadionausbau einen Schieberegler geben, als auch für den Ausbau des Umfelds.
    Die Preise bleiben unverändert, die Standardausbauzeit wird also weiterhin genauso viel kosten wie bisher.

Ebenfalls Anfang Juni werden wir den neuen Jugendscout einführen.
    Der neue Jugendscout wird in Zukunft 5 Stufen haben und mit jeder Stufe erweiterte Möglichkeiten bieten:

Das Talent Level zeigt das Talent des Jugendspielers an.
    "Search Pos." bedeutet, dass der Scout auch nach einer speziellen Position suchen kann. (LMD, RV, MS, usw.)
    "Search Nat." bedeutet, dass der Scout nach einer bestimmten Nationalität suchen kann.
    Die Suche nach Position und Nationalität wird zusätzliche Kixx-Kosten verursachen.

Damit der Jugendscout besser werden kann, wird er zu Fortbildungen geschickt. Sowohl die Fortbildung, als auch die Suche nach einem Talent wird unterschiedlich viel Zeit in Anspruch nehmen.
    Diese Zeit kann man abwarten oder sie alternativ mit Kixx reduzieren.

Dear managers,

as announced in the 'Changes in the stadium infrastructure' news the stadium extension and the infrastructure get significant changes. The changes will be introduced in the beginning of June.
    The Subsites 'Stadium extension' and 'Infrastructure & State of Repair will get new grafics and upgrades can only be made gradual.
    You will find a new slider to regulate the upgrade period: if you extend the upgrade period the upgrade gets cheaper, if you reduce it the upgrade will be more expensive and costs additional Kixx.
    Furthermore when the upgrade/rennovation period amounts 4 matchdays or less, you get a "prompt" button which lets you immediately build the extension or renovate your stadium.

You can change the upgrade period every day with the slider, likewise the slider of the 'Youth development', so you can react everyday to your current finances.
    If you reduce the upgrade time and run out of money the slider automatically switches to 'standard'. There will be a slider for the 'Stadium extension' site and for the 'Infrastructure & State of Repair' site.
    The standard costs do not change!

In addition in the beginning of June we introduce the new youth scout. (you'll find him at the 'Youth development' site)
    The new scout has 5 levels with additional skills at every higher level:

The 'Talent Level' shows the talent of your youth player.
    "Search Pos." means your scout can search after a specific position. (e.g. GK, LCB, CM..)
    "Search Nat." means your scout can search after a specific country of origin.
    Scouting a specific position and country of origin costs additional Kixx.

To improve the scout level you need to send him to a special training course. The training course and the scouting will need a different amount of time, you can wait that time or reduce it with Kixx.
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 17.05.2013 o 17:36

Młodzik Awatar Ramzes
    Przegląda
    Unia Europejska
    Stadionausbau-Änderungen und der neue Jugendscout

( wczoraj podano na niemieckim OFM)

Liebe Manager,

wie bereits angekündigt, erhält der Stadionausbau eine deutliche Änderung. Anfang Juni wird die Neuerung eingeführt werden.
    Die Unterseiten "Stadionausbau" und "Umfeld & Zustand" erhalten neue Grafiken und der Ausbau des Umfelds wird künftig nur noch schrittweise möglich sein.
    Neu wird zudem ein Schieberegler sein, mit dem Manager die Bauzeit regulieren können. Verlängert man die Bauzeit, wird der Ausbau im Ganzen günstiger werden, verkürzt man die Bauzeit, wird der Ausbau im Ganzen deutlich teurer. (gezahlt über reguläre Ingame-Finanzen, keine Kixx-Kosten) tu w nawiasie jest napisane .zadne kixxy w tym celu )

Die Baugeschwindigkeit kann jeden Spieltag neu bestimmt werden, wie bei der Jugendförderung, so dass der Manager jeden Tag seinen Finanzen entsprechend reagieren kann.
    Verkürzt man seine Bauzeit, hat aber irgendwann nicht mehr genügend Geld zur Verfügung, schiebt sich der Regler automatisch zurück auf die Standardgeschwindigkeit.
    Es wird sowohl für den Stadionausbau einen Schieberegler geben, als auch für den Ausbau des Umfelds.
    Die Preise bleiben unverändert, die Standardausbauzeit wird also weiterhin so teuer sein, wie bisher.

Ebenfalls Anfang Juni werden wir den neuen Jugendscout einführen.
    Der neue Jugendscout wird in Zukunft 5 Stufen haben und mit jeder Stufe erweiterte Möglichkeiten bieten:

Das Talent Level zeigt das Talent des Jugendspielers an.
    "Search Pos." bedeutet, dass der Scout auch nach einer speziellen Position suchen kann. (LMD, RV, MS, usw.)
    "Search Nat." bedeutet, dass der Scout nach einer bestimmten Nationalität suchen kann.
    Die Suche nach Position und Nationalität wird zusätzliche Kosten verursachen (Ingame-Währung)

Damit der Jugendscout besser werden kann, wird er zu Fortbildungen geschickt. Sowohl die Fortbildung, als auch die Suche nach einem Talent wird unterschiedlich viel Zeit in Anspruch nehmen.

Ab voraussichtlich nächster Woche kann der Jugendscout auf BETA bereits getestet werden.

Viel Spaß mit den Neuerungen, tutaj jest tylko mowa o pieniadzach ingame währung tzn chyba fikcyjne pieniadze ofm.
    euer OFM-Team
    Ostatnio edytowane przez Ramzes ; 17.05.2013 o 18:00

Kolego to dotyczy tylko niemieckiego serv klasycznego na którym są inne zasady.

Młodzik Awatar Ramzes
    Przegląda
    Unia Europejska

Kciuk na dół

Faktycznie masz racje to dotyczy tylko klasika,pozostale servery musza placic, pomylilem sie sorry! Trzeba placic gotowka zeby miec cos z tego nowego ..szkoda !! Gra robi sie tylko dla bogaczy ...hehehehe...
    Ostatnio edytowane przez Ramzes ; 17.05.2013 o 18:11

Każda gra musi na sobie zarobić.Jak zauważyliście w większości gier przeglądarkowych jest już tak ,że kto płaci ma przewagę nad innymi.Prawda, że zabiera to zabawe, bo jak nie zapłacisz to szanse z rywalizowaniem na równym poziomie z graczem , który zapłacił spadają.;/

Ja nigdy nie płaciłem w grach i nigdy się tym nie przejmowałem , że ktoś zapłaci i będzie lepszy ode mnie.
    Takie kixxy można porównywać do wspomagaczy.A gdy używasz wspomagaczy to raczej nie możesz być usatysfakcjonowany tym , że jesteś lepszy od innych

PS.Jeśli coś zamieszałem to przepraszam

Koledzy/koleżanki tak jak napisałem nie wiemy o ile kixx przyspiesza sprawę rozbudowy i ile to będzie kixx kosztować jeszcze raz podam przykład wystawiania graczy na rynku transferowym 1-2 dni za 80 kixx. Ile osób wykorzystało taką opcje i czy w zasadzie ma to jakiś znaczący wpływ na grę? Poczekajmy i się przekonamy faktycznie jak to będzie działać jak na razie mamy tylko informacje że będzie i kiedy a co i jak jeszcze nic nie wiemy.

sniki ale dobrze wiemy ,że Rozbudowa ,a Wystawienie gracza to dwie różne rzeczy.
    Rozbudowa jest o wiele ważniejsza i myślę ,że dużo osób będzie ją przyspieszać.

Senior Awatar misyogixd
    Przegląda
    Chodel/Siewalka
    A mi te zmiany jakoś nie wadzą!!! Powiem więcej podobają mi się. Jeszcze jakby była możliwość zmiany sponsora za kixxy.

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów