Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Dobrze prowadzone ? ;d

Początkujący

Dobrze prowadzone ? ;d

Witam
    Nie wiedziałem gdzie założyć ten temat,dlatego umieściłem go w tym pod -forum ;D

Zastanawiam się czy dobrze prowadzę klub,grałem w OFM już wcześniej,teraz zacząłem od początku po dość długiej przerwie. Troszkę sie pozmieniało dlatego chciałbym zapytać bardziej "ogarniętych" czy dobrze prowadzę drużyne .
    http://www.onlinefootballmanager.pl/...al-Madrid-Hala

Od razu chciałbym zaznaczyć iż sprzedaje paru zawodników ,na których w tym momencie mnie nie stać w utrzymaniu,a kasa przyda się na stadion. Dodatkowo po zakończeniu sezonu wpadnie ponad 1mln czemu rozbuduje jedną trybunę o następne 1049 lub 2049 miejsc,zależy ile będę miał łącznie . Stadion buduje stopniowo,po rozbudowie trybuny,przekształcę następną itd,itd. Powiedźcie mi kogo zostawić w drużynie,czy lepiej spaść niżej i zbierać jeszcze troszke funduszy,czy może zostawić tak jak jest? No i oczywiście jak z tym stadionem,czy dobrze myślę? ; D

Z góry dziękuję za pomoc .
    Ostatnio edytowane przez Anhello ; 06.05.2013 o 23:36

Ja na twoim miejscu zmiejszył bym kadrę do 15 zawodników i rozbudowałbym stadion, następnie odmłodziłbym skład

Początkujący

Kciuk do góry więc

zgadzam się z przedmówcą, powoli odmłódź skład i inwestuj w stadion, ja mam teraz poziom 155 i średnia wieku około 20 pierwszej 11, i inwestuje od początku sezonu tylko w stadion, i jak nie wygram meczu lub jest walkower, to dopływ gotówki żaden. odmłódź skład i buduj siłę na lata. A poza tym pytasz czy się chwalisz? całkiem nieźle ci poszło, w drugim sezonie masz siłę 124, nieźle, aczkolwiek, masz tylko jednego młodego na wysokim poziomie, reszta to starszyzna, która będzie się wolniej rozwijać niż u twoich przeciwników, będziesz tracił 4 razy w sezonie przy każdym awansie, postaraj się odmłodzić kadrę i buduj stadion żeby ich utrzymać. Nie wiem jak jest w Szwecji, z siłą drużyn, bo u nas w Anglii to ostro walczymy o każdy punkt
    Ostatnio edytowane przez Fuki ; 07.05.2013 o 23:08

Początkujący

Prowadzenie drużyny

http://www.onlinefootballmanager.pl/...85brze%C5%BAno Sprawdźcie czy u mnie jest dobrze prowadzone dodam, że na nowy sezon po premi rozbudowywuję kolejne 2 trybuny na około 1500 miejsc każda na siedzące zadaszone

Menadżer Awatar dr.puniszman
    Przegląda
    Legnica
    Cytat Zamieszczone przez Marcel1012 Zobacz posta
    http://www.onlinefootballmanager.pl/...85brze%C5%BAno Sprawdźcie czy u mnie jest dobrze prowadzone dodam, że na nowy sezon po premi rozbudowywuję kolejne 2 trybuny na około 1500 miejsc każda na siedzące zadaszone

Drużyna okey, ale lepiej rozbudowywać za całą kase pod koniec sezonu jedną trybunę(żeby tylko 1 była zamknięta) , i radzę grać meczę towarzyskie- albo zarobisz kasę na meczach, albo twoi zawodnicy szybciej bedą sie rozwijać...

Wysłane z mojej noki 3310 za pomocą SMS`A

Początkujący
    No to będę grał mecze towarszyskie z silniejszymi żeby zarobić to oni będę wygrywac i moja drużyna będzie stała w miejscu prawda? Bo podobno traci się doświadczenie za przegrane mecze więc jak to jest, żebym nie zataczał takiego błędnego koła, że w lidze wygrywam, w towarzyskich przegrywam i drużyna stoi mi w miejscu ;d

Menadżer Awatar dr.puniszman
    Przegląda
    Legnica
    Odpowiedz dotycząca miedzy innymi jak gracz mecze towarzyskie napisana przez VAM - mam nadzieje ze sie nie obrazi :P
    Cytat Zamieszczone przez Vam Zobacz posta
    Dlaczego ma sie ich pozbyc? Wlasnie na poczatku ma sie miec tak okolo 10-15 wiecej poziomu niz inni jezeli chce sie bardziej aktywniej grac i musi zawsze obserwowac swoich przeciwnikow w lidze ...czy casami nie maja takiej samej taktyki.

Z druzynami slabszymi jak wygramy to nasi zawodnicy dostaja wiecej PD.Wiec PD powoduje wzrost PA.Oczywiscie trening musi dziennie sie odbywac .Po 27 roku ustawic Taktyke (10 jednostek).

Mecze towarzyskie :::

Sa trzy warianty :
    1.) budowa zespolu( kasa za PD)
    2.) gra o lepsze finanse ( druzyna przeciwna jest silniejsza lub rowna od nas,potrzebny wiekszy stadion )
    3.) gra o kase( druzyna przeciwnika jest duzo silniejsza od nas )

Dla poczatkujacych najlepszy jest wariant 3. Ustawiamy najlepiej 7 zawodnikow na innych pozycjach niz sa przeznaczenie aby nasz poziom byl jak najmniejszy.Gramy na wyjezdzie i otrzymujemy jak najwyzsza zaplate za mecz.Czym mniejszy poziom tym wiecej mozemy wymagac zaplaty.

Bramkarz i Napastniki to kluczowe pozycje .Dlatego jezeli gramy wariant 3 ustawiamy ich na innych pozycjach bo inne pozycje dostaja +PD a bramkarz i napastnik moga dostac -PD.

Wysłane z mojej noki 3310 za pomocą SMS`A

Cytat Zamieszczone przez Marcel1012 Zobacz posta
    jestem pełen podziwu jak na początek super rozpocząłeś z tym stadionem oby tak dalej.
    skład też mądrze zbudowany (może trochę za duży; wystarczy 13-15 zawodników).

Początkujący
    Nie zmiejszam składu bo gram towarzyskie z poziomem 5 i dostaje 50 tys za mecz xD I dziękuje za pochwałe teraz po tym sezonie nie wiem co zrobić czy przebudować te stojące zadaszone na 3500 siedzące i czy te 1100 siedzace dach na 5500 siedzące dach

Początkujący

Siema

Witam od nie dawna tu gram mam pytanie czy macie jakieś sugestie co poprawić np stadion czy moze kogoś sprzedać ? http://www.onlinefootballmanager.pl/...%C4%99stochowa

Młodzik Awatar Ramzes
    Przegląda
    Unia Europejska
    W tym przypadku ja bym tak zrobil:Gral tylko jednym napastnikiem SN , bedzie sie szybciej rozwijal jak tych trzech (LN,PN),,nie wiem jak u ciebie z gotowka ...stadion juz budowales zle, trzeba go teraz poprawiac..kosztuje wiecej poprawka.Posprzedawac tych starszych zawodnikow od 26 lat w ich miejsce kupic mlodszych do 23 lat ,zredukowac zespol do 15 zawodnikow chyba ze chcesz ich sprzedawac pozniej na kasse...Stadion zwiekszac zawsze od najmniejszej trybuny aby nie zamykac wiekszej(dochody).Grac mecze towarzyskie jezeli na kasse to bez napastnika i bramkarza(za duze sumy) albo w tym celu wziasc amatorow .(BR,SN)....To by bylo na tyle..Dalej inwestowac w stadion...bardzo wazne !!!!! Och.....!!! ze stadionem pomylilem sie budowales dobrze (3:1 jest OK !!!) sorry.
    Ostatnio edytowane przez Ramzes ; 02.06.2013 o 11:46

Początkujący

oki

za odp a co do kasy to mam 600 tyś kredytu na stadion ale spokojnie go spłacę do końca sezonu i może coś na + wyjdę

musisz systematycznie rozbudowywac pozostale 2 trybuny na siedzace/dach [linki w sygnie].
    jakos tak te towarzyskie slabo wygladaja, grasz za grosze i przegrywasz...

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów