Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: ostrzeżenie

Senior Awatar misyogixd
    Przegląda
    Chodel/Siewalka
    Bez celu poproszę może dokładnie bo nie wiem co mogę a co nie.

Board-Admin Awatar sniki26
    Np; Jak odpowiadasz na pytanie nie musisz dawać 15 kolorów to nic nie da ani lepiej nie odpowiesz ani to fajnie wygląda .Ludzie trzeba troszkę myśleć i tyle. Ja wiem że komuś nadmiar kolorowych zdań może się podobać ale ustalone jest żeby tego nie nadużywać można coś podkreślić ważnego na jakiś kolor ale żeby co drugi wyraz był w innym odcieniu to sorry jest to właśnie przesada.

Cytat Zamieszczone przez misyogixd Zobacz posta
    Bez celu poproszę może dokładnie bo nie wiem co mogę a co nie.
    Jesteś zdrowy na umyśle?
    Regulamin Forum
    zapoznaj się z tą lekturą, stosuj się do niej i skończmy ten temat.

misyogixd Ty to musisz mieć coś z głową jak jest regulamin to się do niego trzeba stosować jeśli Ci się to nie podoba to wystarczy że nie bedziesz się bezsensownie udzielał...

Te pytania: po co? dlaczego? są dziecinne

Menadżer Awatar Giovani
    Przegląda
    Lublin / Mielec
    no bo to jest jeszcze dziecko. zobacz na profil - 14 lat. ja w tym wieku robiłem rożne dziwne rzeczy hehe ale mi jak już to ojciec nie musiał nic 2 razy powtarzać. dyscyplina była górą !

Senior Awatar misyogixd
    Przegląda
    Chodel/Siewalka
    Przepraszam za wszystko.
    Mam nadzieję, że o tym zapomnimy. Ja już taki jestem uwazmnę się na coś/kogoś i nie odpuszczę. Taka moja natura uparciucha czasami to zaleta lub wada. W tym przypadku nie umiałem się przyznać do błędu i walczyłem, niepotrzebnie zresztą. Przepraszam za wszystko mam nadzieję że się dogadamy.

Senior
    Przegląda
    Można poznać po nazwie .
    Cytat Zamieszczone przez Giovani Zobacz posta
    no bo to jest jeszcze dziecko. zobacz na profil - 14 lat. ja w tym wieku robiłem rożne dziwne rzeczy hehe ale mi jak już to ojciec nie musiał nic 2 razy powtarzać. dyscyplina była górą !
    coś masz do nastolatków ?

by jurgenovsky

Menadżer Awatar Giovani
    Przegląda
    Lublin / Mielec
    hehe coś by się znalazło :P np. brak dojrzałości emocjonalnej. myślę ze można już zakończyć ta niepotrzebną dyskusje. @mis już zrozumiał o co nam wszystkim chodzi. mam nadzieje ze do ciebie tez co nie co dotarło i nie będziemy musieli powtarzać tego wszystkiego drugi raz.

Menadżer Awatar eMPi
    Ale żeście dramy narobili o jakieś tam głupie kolorowanki i emotki. Liczę że choć część z tej energii ktoś poświęci wyjaśnieniu sensu budowania Monsterbüne i związanego z tym podziału kibiców na cztery kategorie.
    Ewentualnie jakiś kozak mógłby wrzucić przetłumaczony z niemieckiego forum wzór średniej harmonicznej, który znacząco ułatwia ustawianie cen biletów.
    PL DE.2
    DE.1

Początkujący Awatar Numachi
    Przegląda
    Poznań
    Dokładnie jak powiedział kolega u góry. Jak dla mnie na każdym forum są jakieś normy, które w wielu przypadkach nie są nawet pisane, to po prostu się wie jeśli odwiedza się regularnie jakieś fora. Osobiście kiedyś bawiłem się w SAMPie i grałem na serwerze RP, plerp.net to forum, które obecnie jest wyłączone. Tam gdy ktoś użył z przesadą jakiś kolorków to od razu był tępiony bo to wygląda odstraszająco, aż oczy bolą... z emotikonkami też nie można przesadzać, one wyrażają mniej więcej uczucia które normalnie towarzyszyłyby naszej wypowiedzi w tej chwili, tak mniej więcej.
    Więc pisanie ich 150 tysięcy jest na na miejscu; to tak jakbyś śmiał się, złościł i płakał jednocześnie... -,-
    Najkrócej pisząc, zastosujcie się po prostu do regulaminu i do tego co napisał ALIENUS.

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów