Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Szukam Sparingpartnerów !

Junior Awatar Mixerovsky
    Przegląda
    Prezes OFM

Szukam Sparingpartnerów !

Mecz rozgrywany będzie na moim stadionie !
    Warunki:

Poziom przeciwnika - minimum 75
    Mój poziom - ok. 75

Płacę : do 15.000 $$$
    Szukasz pomocy ? Nie wiesz kogo się zapytać ? Pisz śmiało do mnie !
    Kontakt: PW | GG:43581901

Senior Awatar misyogixd
    Przegląda
    Chodel/Siewalka
    przepraszam nie tu
    Ostatnio edytowane przez misyogixd ; 30.01.2013 o 09:16

Junior Awatar Mixerovsky
    Przegląda
    Prezes OFM
    Możesz ogarnąć nabijanie postów? Rozumiem coś tam z sensem. Ale takie durne nabijanie . ?

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Cytat Zamieszczone przez Mixerovsky Zobacz posta
    Możesz ogarnąć nabijanie postów? Rozumiem coś tam z sensem. Ale takie durne nabijanie . ?
    Kolego Mixerovsky zaczynasz mnie juz na maxa wk......To ty jestes na tym Forum znany ktory nabija posty .Wyszukam Ci te twoje sensowne

posty i napisze je na kolorowo bo jak widze kolory to ty lubisz .Co Ty napisales ze sensem???? Aha moj watek poprawiles i sprzedales jako swoj

Niech zabiora tutaj glos nasi Administratorzy...Bo jak mozna byc takim....slepym
    Ostatnio edytowane przez Vam ; 01.02.2013 o 21:00

Board-Admin Awatar sniki26
    Vam troszkę spokojniej nikt nie jest ślepy .Kolego misyogixd jeśli widzisz że jesteś nie w tym miejscu na forum to po co jednak piszesz ''myśleć'' kolega mixerovsky ''jak możesz nie pisz zbędnych uwag zgłaszaj to jako spam'' jeśli widzisz cos takiego daj znać.Drodzy użytkownicy nigdy na naszym forum nie było żadnych banów i kar i tak trzymajmy dalej.

Menadżer Awatar Giovani
    Przegląda
    Lublin / Mielec
    zgadzam się z vamem. jak widać hiphopowiec już nie jednemu zaszedł za skórę. banów i kar nie było ale jeszcze trochę i się pojawią bo ktoś już nie wytrzyma ciśnienia i użyje kilku epitetów (np. ja :P). co do tej czcionki i kolorów to już raz grzecznie zwróciłem mu uwagę a ten jak widać robił sobie z tego jaja i ma wszystkich daleko w poważaniu.

Junior Awatar Mixerovsky
    Przegląda
    Prezes OFM
    Cytat Zamieszczone przez Vam Zobacz posta
    napisze je na kolorowo bo jak widze kolory to ty lubisz .Co Ty napisales ze sensem???? Aha moj watek poprawiles i sprzedales jako swoj

slepym
    hahah, to powiedz jeszcze, że zgarnąłem za to kase skoro używasz słowa sprzedałeś... Poprawiłem twój wątek i podesłałem dalej pozdro.
    Cytat Zamieszczone przez Giovani Zobacz posta
    co do tej czcionki i kolorów to już raz grzecznie zwróciłem mu uwagę a ten jak widać robił sobie z tego jaja i ma wszystkich daleko w poważaniu.
    hahah, to powiedz jeszcze powód dlaczego mam nie używać skoro nie ma o tym mowy w zasadach :*
    Cytat Zamieszczone przez Giovani Zobacz posta
    jak widać hiphopowiec już nie jednemu zaszedł za skórę. banów i kar nie było ale jeszcze trochę i się pojawią bo ktoś już nie wytrzyma ciśnienia i użyje kilku epitetów (np. ja :P).
    ojojojoj "zaszedł za skórę" hahaha nie wiem ile masz lat ale żeby spinać przez internet? Nie wytrzyma ciśnienia na to są leki.
    Ostatnio edytowane przez Mixerovsky ; 02.02.2013 o 08:25

Menadżer Awatar Kerlon
    Na ogol daleko mi do jakis klotni na necie bo wg mnie jest to dla dzieci ale w jednej odpowiedzi stawiasz na koncu buziaczka a w drugiej piszesz ze na cisnienia sa leki to tylko swiadczy o twojej arogancji i checi prowokacji do dalszej "wymiany zdan". Zadajesz pytanie ile masz lat. wiesz, ja jako obserwator sadze ze ma wiecej od Ciebie. To jest moje prywatne zdanie i Nie chcialbym sie wdawac z Toba w glebsze dyskusje. Pozdrawiam

Senior
    Przegląda
    Można poznać po nazwie .
    mądrzejszy 1 przestanie

by jurgenovsky

Board-Admin Awatar sniki26
    To nie jest miejsce na takie polemiki. Proszę szanować się wzajemnie i nie wdawać się w zbędne dyskusje .Powtarzam jeszcze raz jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenie co do wpisów na forum spamu itp. proszę zgłaszać to do mnie a nie rozwijać bezsensownie temat .Mam nadzieje że wszyscy zrozumieją .

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów