PDA

Zobacz pełną wersję : Trening Turniej / Obóz treningowy

piotr gwizdus
11.01.2014, 11:42
Moje pytanie dotyczy wysyłania zawodników na turniej lub obóz treningowy.
W zeszłym sezonie wysłałem zawodników na turniej i później pauzowali 5 kolejek bo się przemęczyli - to dlaczego mogłem ich wysłać skoro niby program OFM pokazuje że świeżość będzie na dodatnim poziomie po turnieju/obozie - a później okazuje się coś innego.
Jaki poziom świeżości muszą mieć zawodnicy aby wysłać na zawody świeżość -40?
Czy świeżość na poziomie 60-70 wystarczy wiadomo trzeba jeszcze ująć zmęczenie z meczu i treningu, żebym później znów nie miał takiej niespodzianki że 8 zawodników pauzuje.

Vam
11.01.2014, 12:54
Jesli chcesz wyslac zawodnikow na turniej lub na oboz musisz w przeddzien ich nie trenowac.

W mojej sytuacji teraz jak patrze widze ze mam 3 zawodnikow gdzie ich swiezosc jest ponizej 50 i oni teraz nie moga wziasc udzialu w obozie czy tez w turnieju..
Mam zawodnikow gdzie ich swiezosc jest powyzej 50 i moga brac udzial..Teraz wiem ze jezeli zawodnikowi spadnie swiezosc ponizej 20 po treningu a przed meczem odbywa sie trening to ten zawodnik pauzuje przez 5 kolejek..

Moze byc tez tak ..ze Srodkowy Napastnik gral dzisaj 3 mecze (ligowy,towarzyski,pucharowy) do tego trening gdzie jego swiezosc np o godzine 22.00 jest -10...musisz tego zawodnika usunac z treningu przed rozpoczeciem nastepnej kolejki.Wtedy nie dozna kontuzji.

Jezeli zawodnik ma ponizej 50 Swiezosci automatycznie przez System nie bierze udzialu w treningu...choc masz zaznaczonego ...

Ponizej 50 Swiezosci zawodnik nie uczestniczy w treningu
Ponizej 20 Swiezosci zawodnik jest kontuzjowany jezeli nie zostanie przez nas osobiscie usuniety z treningu..

S0S
19.01.2014, 10:35
mam pytanie, czy jeżeli przez przypadek wysłałem grupę zawodników na turniej, to czy mogę to jeszcze jakoś anulować? szkoda 400tys.

Vam
19.01.2014, 13:59
Tak ...wystarczy ze zrobisz normalny trening ...

biczaro
23.02.2017, 12:59
super dzięki, zadziałało:)

Amadeusz
30.06.2019, 13:07
Witam

SmokyBen
13.07.2019, 07:38
super, dzieki za info!